לפרטים נוספים
מזרון לילדים
דגם: מזרון לילדים
מזרון לילדים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון לתינוקות
דגם: מזרון לתינוקות
מזרון לתינוקות
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון איכותי
דגם: מזרון איכותי
מזרון איכותי
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
מזרון יחיד
דגם: מזרון יחיד
מזרון יחיד
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון יוקרתי
דגם: מזרון יוקרתי
מזרון יוקרתי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון נוח
דגם: מזרון נוח
מזרון נוח
לפרטים נוספים>>

מזרנים זוגיים

קנייה של מזרן זוגי היא עסק לא זול. כיוון שהוא מיועד לשני אנשים,הוא עולה כמעט כפול ולפעמים יותר מזה. כיוון שאנחנו לא מתכננים לקנות מזרן זוגי ולהחליף אותו כל שנה,מומלץ לבדוק היטב איזה מזרן אנחנו קונים.

מזרנים זוגיים אמורים להספיק לשינה משותפת של שני אנשים,מבלי שחייבים לישון בצמוד. הגודל הסטנדרטי של מזרנים זוגיים הוא 140 ס"מ רוחב ו-190 ס"מ אורך,אך יש גם מזרנים בעלי אורך 200 ס"מ ורוחב 160 ס"מ. ישנם סוגים רבים וטובים של מזרנים. המזרנים שנחשבים לטובים ביותר,הם המזרנים האורטופדיים. ישנם שני סוגים של מזרנים אורטופדיים-מזרני טמפור ומזרני ויסקו ג'ל. מזרוני טמפור הם מזרנים שהומצאו בשנים האחרונות במעבדות NASA והם עשויים מחומר מיוחד שכשמו כן הוא,טמפור,שמה שמיוחד בו שהוא מקבל את צורת הגוף של האדם ששוכב עליו ולכן הוא נחשב לנוח במיוחד. מזרוני ויסקו ג'ל עשויים מג'ל מיוחד,שיוצר את אותו אפקט כמו הטמפור. ההבדל לא משמעותי,הדרך הכי טובה היא לבדוק מה נוח יותר. ישנם עוד כל מיני סוגי מזרונים,שהם זולים יותר,שזה מזרוני הלטקס,שנחשבים למאוד פופולאריים מכיוון שהם יותר זולים,אך עדיין מאוד נוחים.הם עשויים משכבת ספוג,ומעליה שכבת לטקס. ככל ששכבת הלטקס עבה יותר,כך המזרון יהיה יקר יותר. המזרן הכי פרימיטיבי,אך יש כאלה שמוצאים אותו נוח במיוחד,הוא מזרן הקפיצים שעשוי מספוג שבתוכו קפיצים סליליים. ככל שהקפיצים מבודדים יותר,כך יהיו פחות זעזועים.

חשוב מאוד לקנות חדרי שינה שיתאימו למזרון זוגי או לשני מזרנים יחידים. לעתים,זוגות רבים מעדיפים לקנות מזרנים נפרדים,והאמת שאי אפשר להאשים אותם,כי כך לא מרגישים את התזוזות של בן או בת הזוג המהלך השינה. כיום ישנם מזרונים זוגיים שהם בעצם כמו 2 מזרונים בודדים,כך שההתהפכויות של בן/בת הזוג בלילה לא יפריעו. הדרך הכי טובה לבדוק מה עדיף,הוא פשוט ללכת ולבדוק. כיוון שמדובר במזרן זוגי,חייבים שני בני הזוג ללכת ולבדוק ולא לסמוך רק על השני,כיוון שהשינה של שניכם תלויה פה על הכף. חנויות רבות יציעו לכם מזרנים זוגיים במבצע,אבל אל לכם לקפוץ על כל מבצע. נכון,קנייה של מזרן זוגי אינה עניין זול במיוחד,אבל אם אתם לא מעוניינים להחליף מזרן כל שנה בודדה,מומלץ ללכת על הטוב והנוח ביותר.