לפרטים נוספים
מזרון אורטופדי
דגם: מזרון אורטופדי
מזרון אורטופדי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון זוגי
דגם: מזרון זוגי
מזרון זוגי
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון וחצי
דגם: מזרון וחצי
מזרון וחצי
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
מזרון למיטה זוגית
דגם: מזרון למיטה זוגית
מזרון למיטה זוגית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון בריא
דגם: מזרון בריא
מזרון בריא
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מזרון לגב בריא
דגם: מזרון לגב בריא
מזרון לגב בריא
לפרטים נוספים>>

מזרונים במבצע

יש צרכנים שכלל לא מודעים לגוף שלהם ולדרך בה צריך לבחור מזרון, ויש מקרים גרועים יותר בהם הם יודעים מה טוב בשבילם ומגלים שאין להם איך לשלם על התענוג. בדיוק בשביל זה, הם וגם אתם זקוקים להטבות כמו מזרונים במבצע. אלו מזרונים אשר מוצעים במחירים אטרקטיביים, ובשונה ממוצרי ביגוד והנעלה, במזרונים קשה מאד למצוא מבצעים כאלה. מה בכל זאת ניתן להעלות על קצה המזלג כדי לעזור לכם קצת לחסוך?
 
קנייה מיצרנים או יבואנים רשמיים - יתרון
 
אלו בעלי הסמכות הבלעדית להוריד מחירים. ההחלטה אם להוריד במחיר היא של היצרן, אך לעתים הוא עלול להנפיק דווקא לעצמו מחיר יקר, וליבואן רשמי מחיר זול על מנת לעסוק פחות במכירות ויותר בייצור, שיווק ופעילויות נוספות. לכן, חשוב תמיד להשוות בין מחירו של היצרן למחירו של היבואן, ולוודא שמדובר ביבואן רשמי (כפי שתוכלו לראות יש גם יבואן מקביל, שקנייה ממנו מצריכה פרמטרים שונים לחלוטין מאשר קנייה מגורמים רשמיים).
 
קנייה מיבואן מקביל שתהווה מזרונים במבצע - הכיצד?
 
יבואן מקביל הוא יבואן שהשיג את המזרונים מצד ג' ולא ישירות מהיצרן. זה יכול היה להיות מיבוא מחו"ל, או אפילו ממכירה מחבר או מכר כלשהו – אליו. במצב כזה הוא לא תלוי בהוראות התמחור של היצרן, והוא יכול להנפיק מחירים זולים. הבעיה שאין אחריות מטעם היצרן או היבואן הרשמי במצב כזה, ולכן תצטרכו לוודא כי היבואן המקביל מספק לכם את כל התנאים כמו ברכישה מהגורמים הרשמיים.
 
הנחות לרגל החגים והמועדים
 
בחג ומועד ייתכן כי תהיה הנחה על מזרונים. הודעה על כך תפורסם באמצעי התקשורת, העיתונים ומגזיני מוצרי הבית השונים. הנחות כאלו מאפשרות לכם למצוא את אותו מזרון שהיה ידוע כבעל מחיר יקר, במחיר מועדף יותר. לכן, חשוב מאד לעקוב אחר אמצעי התקשורת ולמצוא חנויות בהן ניתן למצוא הנחות מעין אלה.
 
במזרונים אין הרבה מקום להורדה במחיר
 
זהו מוצר שמאד יקר לייצר אותו, ואין עליו כמעט רווחיות. זה כמו שבחנות טכנולוגיה - מחשבים הם מוצרים שאין עליהם רווחיות או נעלי יוקרה מעור אמתי – בחנויות הנעליים. לכן, קחו בחשבון שניתן להוריד מעט מאד במחיר של מוצר צריכה זה, וקחו בחשבון שהמחיר כמעט אינו שיקול: זהו מוצר בריאות שחשוב שיתאים קודם למבנה גופכם מבחינה רפואית אורטופדית.